Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Radomskim

W dniu 17 października 2023 r. (wtorek) o godzinie 16:30 odbędzie się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Auli nr. 5 Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki Uniwersytetu Radomskiego ul. Malczewskiego 29. Wykład Inauguracyjny pt. „Wybrane aspekty żywieniowe” wygłosi prof. dr hab. Małgorzata Kowalska.

W tym dniu do grona słuchaczy UTW zostaną przyjęci nowi członkowie (uroczyste wręczenie legitymacji członkowskich). Wysłuchamy również Chóru Akademickiego Uniwersytetu Radomskiego.

Na godzinę 15:00 zapraszamy wszystkich na uroczystą mszę św. do kościoła Świętej Rodziny przy ul. Kelles – Krauza.